Helyszíni felmérő mérnök (építészeti felmérés)

Kereskedelmi- , ipari- és irodaépületek helyszíni felmérésére keresünk mérnök kollégákat. Az épületek főként Budapesten, kisebb részben az ország több pontján, diverzifikáltan helyezkednek el. Több projektről van szó, a vidéki épületeket megyénként csoportosítva (pl. lakóhelyhez közel), és folyamatosan adjuk ki.

A munkakörhöz fontos készségek

  • Szerkezeti szemlélet
  • Igényes, jól olvasható manuálé rajzolás
  • Mobilitás
  • Állóképesség

Személyes fejlődési lehetőség

(Hová visz ez a munka téged?)

  • Megismered a profi helyszíni felmérési módszertanunkat
  • Beleláthatsz az adatbázissal integrált CAD alaprajzok készítésének műhelytitkaiba
  • Változatos helyszíneken, érdekes épületeket ismerhetsz meg

Továbblépési lehetőség:

  • Minőségbiztosítási mérnöki pozíció a MatrixFM-nél
  • Üzemeltetési mérnöki pozíció partner cégeknél

  • Mobilitás

Jelentkezési űrlap

Szakmai kérdések

Milyen feladatra jelentkezel?
Többet is kiválaszthatsz (Ctrl billentyűvel)

Mi a szakmád?

Mi a szűkebb szakterületed?

Milyen szinten használod az ArchiCad-et?

Milyen szinten használod az AutoCAD-et?

1:50 (vagy részletesebb) léptékben kb. hány m2-t és milyen épületeket rajzoltál meg CAD-ben?

1:100 (vagy kisebb) léptékben kb. hány m2-t és milyen épületeket rajzoltál meg CAD-ben?

Az alábbiak közül melyik CAD részterületen mozogsz kifejezetten otthonosan?

Épületfelmérésben milyen tapasztalatod van? Hány m2, hány db és milyen épület?

Milyen távolságmérővel rendelkezel?

Képzettséggel kapcsolatos kérdések

Melyik egyetemre Jártál / jársz?

Melyik karra Jártál / jársz?

Milyen tagozatra Jártál / jársz?

Mikor, melyik évben diplomáztál?

Milyen fokozatot szereztél?

Ha még egyetemre jársz

Most hanyadik évfolyamra jársz?

Mikor, melyik évben kezdted az egyetemet?

Személyes adatok

Munkavégzéssel kapcsolatos kérdések

Melyik megyékben mérnél fel?

Önéletrajzod szövegként bemásolva
Nem kötelező, ha pl. mobilon töltöd ki az űrlapot. Szövegként sokkal egyszerűbben kezeljük az adatot

Melyik az elsődleges „bázistelepülésed”?

Milyen településeken tudsz esetleg ott aludni, ha vidéki a felmérés és több napos?

Milyen messzire (km-ben, csak számot írj) utaznál helyszíni felmérésre valamelyik bázisponttól?

Heti hány órát tudsz a munkára szánni?

Gépkocsi rendelkezésedre áll?

Kapcsolatfelvételi adatok